Gry komputerowe (serwis archiwalny)

Oparty na prawdziwej historii, wyczekiwany przez graczy, symulator walk powietrznych z modułem mechanika samolotowego, do tej pory dostępny był w trybie Wczesnego Dostępu. Od piątku gracze będą mogli kupić pełną wersję 303 Squadron: Battle of Britain na platformie Steam.
AurumDust, developer nagradzanej gry RPG Ash of Gods, która otrzymała niezwykle pozytywne opinie od środowiska graczy, z przyjemnością ogłasza, że poczynając od sierpnia Ash of Gods jest także dostępne w języku polskim dla wszystkich polskojęzycznych fanów oraz nowych użytkowników.
Destiny 2: Porzuceni – Legendarna kolekcja będzie dostępna już od 4 września; start zamówień przedpremierowych
Po tym, jak do sieci trafił zwiastun "Chaos", firma Treyarch zaprezentowała podczas swojego panelu w San Diego Comic-Con nowe informacje dotyczące trybu Zombie w Call of Duty: Black Ops 4.
Gra komputerowa „Fortnite” jest obecnie bardzo popularna, szczególnie wśród młodych użytkowników Internetu. Developerzy zapowiedzieli, że tego lata pojawi się jej wersja na system operacyjny Android. Sprytni oszuści chcą wykorzystać niecierpliwość fanów i już wpuszczają do sieci fałszywe aplikacje…
12 czerwca miała premierę długo wyczekiwana produkcja z portfolio Movie Games – psychologiczny horror Lust for Darkness. Jak informuje producent, pierwsza doba po premierze gry przyniosła bardzo dobre wyniki, a twórcy już teraz szykują się do poszerzenia swojej oferty o wersje konsolowe.
Łowy się rozpoczęły za sprawą nowego rozszerzenia do ciepło przyjętej przez krytyków marki z premierą zaplanowaną na 4 września

Całkowicie nowy tryb Gambit zadebiutuje na E3; Dodatek Porzuceni dostarcza niesamowitą moc
Zwiastun trybu wieloosobowego pokazuje zupełnie nową rozgrywkę kooperacyjną
Symulator walk powietrznych z modułem mechanika samolotowego, oparty na prawdziwej historii Dywizjonu 303, od Movie Games jest już dostępny na platformy PC. Aktualna wersja w formie wczesnego dostępu (eng. Early Access) oferuje pełną grę, jednak pozostanie w stadium rozwoju przez najbliższe cztery miesiące.
Subskrybenci PlayStation Plus, którzy pobiorą tę strzelaninę akcji w stylu battle royale, otrzymają ekskluzywne przedmioty w grze
Geometry Wars 3: Dimensions, gra zręcznościowa wydana pod marką Sierra™, to najnowszy tytuł z popularnej serii Geometry Wars. Dzięki rozgrywce 3D, ta retro-strzelanina zyskała zupełnie nowy wymiar rozrywki.
Jest to pierwsza gra z serii Call of Duty, która powstawała przez trzy lata. Dłuższy okres produkcyjny pozwolił twórcom dostarczyć graczom wyjątkowy produkt zapewniający rozrywkę na najwyższym poziomie za sprawą m.in. imponującej grafiki i zaawansowanej technologii skanowania twarzy i ich animacji, dzięki której postacie występujące w CoD: AW wyglądają wyjątkowo naturalnie.
The Legend of Korra™, najnowsze dzieło studia PlatinumGames, to gra akcji dla pojedynczego gracza, która została oparta na animowanym serialu o tym samym tytule. Gradostępna jest już w sprzedaży w wersji cyfrowej, do pobrania na PlayStation 3, PlayStation 4, PC, Xbox One i Xbox 360.
„Ze Skylanders Trap Team wspinamy się na wyżyny innowacji. Przez ostatnie trzy lata pozwalaliśmy dzieciom przenosić swoje zabawki do świata gry wideo, a w tym roku umożliwimy im wejść do samej gry i przenieść z niej postacie do realnego świata” – powiedział Eric Hirshberg, prezes Activision Publishing.„Skylanders Trap Team to również pierwsza gra, która jednocześnie oferuje pełną funkcjonalność na tabletach.”
„Od Solidarności do wolności” to komputerowa gra historyczna, dostępna także w formie aplikacja na iPhona lub smartfona, która łączy wiedzę o najnowszej historii Polski z ulubioną rozrywką młodych ludzi. Aplikację przygotowała Akademia Leona Koźmińskiego z okazji 25-lecia Wolności.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności